Select team

D16   4.6Km   230m   12pt 

Starting list

# Firstname Lastname Team Start

Ranking

Rang Firstname Lastname Team Time
1 Eliane Deininger OLG St. Gallen/App (SUI) 00:41:12
2 Lea Widmer OLG Zürich (SUI) 00:43:07
3 Siri Nyfeler OLG Thun / OL Regio Olten (SUI) 00:43:29
4 Nora Caprari GOV (SUI) 00:43:37
5 Elena Pezzati SCOM Mendrisio (SUI) 00:44:36
6 Sunita Früh OLG Stäfa (SUI) 00:44:44
7 Riina Jordi OLG Hondrich (SUI) 00:45:05
8 Sofia Besomi ASCO Lugano (SUI) 00:46:57
9 Elisa Bertozzi GOLD Savosa (SUI) 00:47:18
10 Lisa Grossi O-92 Piano di Magadino (SUI) 00:47:31
11 Jael Wälti ol.biel.seeland/OLG Bern (SUI) 00:47:39
12 Fabienne Jakob Bucheggberger OL (SUI) 00:47:45
13 Kim Hadorn ol norska (SUI) 00:48:25
14 Jasmin Schwammberger OLG Suhr (SUI) 00:49:12
15 Lea Stäuble OLG Galgenen/Goldau (SUI) 00:49:20
16 Katja Brütsch OLG Schaffhausen (SUI) 00:49:24
17 Sophie Graber OLG Suhr (SUI) 00:49:36
18 Anja Probst OLG Bern (SUI) 00:49:49
19 Flurina Bieri OLG Pfäffikon (SUI) 00:50:30
20 Michelle Flückiger OLG Huttwil/OLK Wiggertal (SUI) 00:50:57
21 Joëlle Meister OLG Dachsen (SUI) 00:51:23
22 Sina Wilhelm OL Regio Olten (SUI) 00:52:11
23 Hannah Wirz OLV Baselland (SUI) 00:52:55
24 Silja Vogel OLG St. Gallen/App (SUI) 00:53:06
25 Chiara Polsini OLV Baselland (SUI) 00:53:28
26 Ceresa Erica Orienteering Como a.s.d (ITA) 00:54:56
27 Claudia Walti OLK Argus (SUI) 00:54:57
28 Livia Giezendanner OLG Chur (SUI) 00:56:52
29 Julianne Barben ANCO (SUI) 00:57:13
30 Linda Rezzonico GOLD Savosa (SUI) 00:58:32
31 Mila Saier ol norska (SUI) 01:02:03
32 Flavia Lehmann OLG Murten (SUI) 01:02:36
33 Kerstin Schneider OLK Rafzerfeld (SUI) 01:03:21
34 Yaëlle Stampbach ANCO (SUI) 01:05:11
35 Rosa Lerf OLG Bern (SUI) 01:06:27
36 Thatsani Khampanya CA Rosé (SUI) 01:06:45
37 Svenja Steinmann OLG Stäfa (SUI) 01:06:51
38 Sina Spirig OL Regio Wil (SUI) 01:07:34
39 Emma Corengia GOLD Savosa (SUI) 01:07:54
40 Miriam Rinderknecht OLK Rafzerfeld (SUI) 01:10:38
41 Nicla Coppini GOV (SUI) 01:11:00
42 Anja Scherrer OLG Chur (SUI) 01:16:21
43 Dalila Mantovan SCOM Mendrisio (SUI) 01:16:54
44 Elisa Zerrillo ASCO Lugano (SUI) 01:31:37
45 Chiara Baratti GOLD Savosa (SUI) 02:00:09
Joela Vogel OLG St. Gallen/App (SUI) rit.
Michelle Brunner SCOM Mendrisio (SUI) n.part.
Eline Gemperle OLK Argus (SUI) n.part.
Céline Scherrer thurgorienta (SUI) n.part.
Siri Suter OLG Cordoba (SUI) n.part.